מדיניות החנות והאתר

אנו בכפיות עושים  ה-כ-ל על מנת שתהיו מרוצים ונשמח לתת שירות ברמה הגבוהה ביותר.

 .

מדיניות החלפת ו/או החזרת מוצרים ושירות

החזרת מוצר תוך 14 יום מקבלת המוצר, כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית, בצירוף הוכחת קניה
תקנות הגנת הצרכן  מאפשרות להחזיר כמה סוגי מוצרים, בתנאי שלא נעשה בהם שימוש ומחירם עולה על  50 שח  לא ניתן יהיה להחזיר מוצרים מכל סוג שהוא שנעשה בהם שימוש ו/או שיוצרו במיוחד עבור הלקוח או על פי מידותיו או בהתאם לדרישות מיוחדות ו/או

מוצרים שאריזתם נפתחה ושלא ניתן לארזם בשנית.
 

מוצרים לא ארוזים לא ניתנים להחלפה או להחזרה גם אם נקנו כך

מוצרי מזון לא ניתנים להחלפה או החזרה על פי תקנות משרד הבריאות

הזמנות באינטרנט - כל מוצר ניתן להחלפה או החזרה תוך 14 יום מקבלת המוצר ובלבד שיגיע אלינו בפרק זמן זה במצבו המקורי וללא שימוש ולמעט מוצרים שיוצרו ספציפית ללקוח כמו דפים אכילים לעוגה ,עפ"י חוק, ובניכוי עלות משלוח שלא יפחת מ35 שח.

.

עלות משלוח בחזרה ללקוח הוא באחריות הקונה

 

.
אופן החזרת התמורה

החזרת התמורה בניכוי דמי הביטול תיעשה בסמוך למועד ביטול העסקה בכפוף להחזרת המוצר כאמור לעיל ולא יאוחר משבעה ימי עסקים ותיעשה בהתאם לאופן בו נעשה התשלום בגין הרכישה.

אם נעשה התשלום במזומן או בכרטיס אשראי, השבת התמורה בניכוי דמי ביטול,ע"פי חוק , תיעשה במזומן או בזיכוי אותו כרטיס אשראי ששולם תוך 5 ימי עסקים ממועד ביטול העסקה. היה התשלום בשיק - תוחזר התמורה בניכוי דמי ביטול ורק לאחר שנפרע השיק במלואו. דמי הביטול ישולמו על ידי הלקוח במזומן או בכרטיס אשראי במועד החזרת התמורה ללקוח. במידה ובוצע התשלום באמצעות כרטיס אשראי, יבוטל החיוב על ידי כפיות  על ידי הודעה של כפיות  לחברת כרטיס האשראי של הלקוח על ביטול העסקה בניכוי דמי הביטול .

מדיניות החלפת מוצרים

מוצר יוחלף תוך 14 יום מיום הקנייה , כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ובתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש  . כל זאת למעט מוצרי מזון או מוצרים שיוצרו במיוחד כמו דפים אכילים לעוגה או מוצרים שנמכרו ללא אריזה  בצירוף חשבונית קניה ב כפיות.


 

אמצעי תשלום

אין כפל מבצעים והנחות. התשלום באמצעות מזומן או  כרטיסי אשראי

זיכוי

זיכוי שלא הוגבל בזמן, ניתן למימוש בכל מועד. זיכוי שהוגבל בזמן, יהיה ניתן למימוש במשך 24 חודשים מיום הנפקתו בלבד

.
שמירת זכויות

חברת כפיות שומרת לעצמה את הזכות לתקן ו/או לשנות את תקנון החלפת ו/או החזרת מוצרים בכל עת שתמצא לנכון. מדיניות החלפת ו/או החזרת מוצרים זו נוסחה בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אך מיועדת לנשים וגברים כאחד.