צלחות.jpg
מפיות צבע אחיד.jpg
מפות שולחן.jpg
גביעי יין ושמפניה.jpg
קערות.jpg
קשים.jpg
ראנרים.gif
מגשים.jpg
כלים מתכלים.jpg
כוסות.jpg
סכום חד פעמי.jpg

הכי פשוט לקנות כלים חד פעמיים ליום הולדת

 

כאשר מתכננים יום הולדת ברור שאחד הדברים העיקריים הוא דברי מתיקה, עוגות, חטיפים ושאר מיני מזונות המשמחים את הלב. הבעיה היא, שכאשר מזמינים עשרות ילדים או מבוגרים למסיבה יש לדאוג עבורם גם לכלי הגשה נאותים ובכמויות גדולות שאינן מצויות בכל בית. בדיוק למען מטרה זו אנו ב- "כפיות" מעמידים לרשותכם קשת רחבה של כלים חד פעמיים ליום הולדת במגוון סגנונות ועיצובים, במחירים כדאיים במיוחד ועם משלוח מהיר לכל כתובת.

 

למה חד פעמי?

 

למה להזמין כלי הגשה חד פעמיים ליום הולדת? ראשית, כי לא לכולנו יש בבית עשרות כלים נאים ובעיצוב דומה שישמשו להגשת התקרובות, וברור שרכישת כלים רגילים רק לצורך המסיבה תהווה הוצאה גבוהה. שנית, את הכלים הרגילים גם יהיה צריך לשטוף בסיום החגיגה, מה שדורש שעות ארוכות של עמידה מול הכיור או המדיח, ואם לא די בכך אנו גם דואגים ונזהרים שלא ישברו אותם. לעומת זאת, כלי חד פעמי ליום הולדת אפשר פשוט להשליך לפח המחזור עם תום המסיבה, בלי טרחה או דאגות, וכמובן שגם משלמים על כלים חד פעמיים מחירים נמוכים בהרבה לעומת כלים רגילים.

 

עיצובים יפהפיים שמתאימים לכולם

 

אם חשבתם שכלים חד פעמיים מגיעים רק בשבלונות סטנדרטיות ומשעממות אנו בטוחים שתשנו את דעתכם לאחר שתגלשו באתר. אצלנו תמצאו קשת רחבה של עיצובים שמחים, קלילים, מהודרים, מכובדים ומשעשעים עם שלל צורות, צבעים ודוגמאות. בין היתר, תוכלו להזמין דרכנו מגשים חד פעמיים, צלחות, מפות שולחן, גביעי קינוח, גביעי יין ושמפניה, סכו"ם, קערות, גביעי נייר לאפיה, מפיות, ועוד.

 

כבר עכשיו תוכלו להזמין דרך אתר "כפיות" כלים חד פעמיים ליום הולדת וגם תוכלו לפנות אלינו בכל עת בטלפון 03-6526060 או להגיע אל החנות ששוכנת ברחוב ז'בוטינסקי 88, רמת גן.